אודות

מה זה אקוטון בכלל?

אקוטון (ז): אזור הגבול והמעבר בין שתי חברות אקולוגיות סמוכות או בין שני הביטטים (בתי גידול, מקום מחיה) סמוכים. 
המילה אקוטון היא למעשה הלחם של המילים אקולוגיה וטונוס (שמשמעותו מתח), ולפיכך מתייחס למורכבות שבמפגש בין שני עולמות שיש להם מאפיינים שונים.

בהשאלה מהמושג בביולוגיה, מגזין אקוטון מנסה להיות מקום המפגש של תרבות הצריכה ואידיאולוגיה, או שמא – הכסף שלכן ומה אתן מחליטות לעשות איתו. 

בקדמת המסך

המיזם נולד בעקבות הרצון והצורך לתת במה לנושאים בוערים וערכים חשובים שלרוב לא באים לידי ביטוי בהתייחס לתעשיית האופנה והלייפסטייל, ובמקביל לקדם את בעלי העסקים שעומדים בקנה אחד עם העקרונות שלנו.

מטרת המגזין היא להנגיש בצורה הכי נעימה, אסתטית ומעניינת את הצדדים היותר והפחות נעימים שבחיי הפנאי שלנו, במטרה להעלות לדיון ציבורי רעיונות ונושאים כגון: קיימות, פמיניזם, טבעונות, צדק חברתי ועוד… אם מושגים אלה חדשים לכן, מומלץ להתחיל בקריאה של מילון המונחים שהוכן במיוחד בשבילכן!

אם יש לכם עסק שמציע פריטי לייפסטייל ועונה על אחד או יותר מהערכים שציינתי – אשמח להכיר אתכם ולבחון אפשרות לשיתוף פעולה וגם סקירה במגזין.

מאחורי המקלדת

נעים להכיר, שמי שיר וורובל, ואקוטון עבורי הוא הצעד הראשון לקראת עולם טוב יותר. 

כשברקע עשור של כתיבת תוכן מגזיני ושיווקי, בלוג אופנה ויחסי אהבה-שנאה עם רשתות חברתיות, החלטתי לנסות להשתמש ביכולות שלי כדי לייצר עולם תוכן שמוקדש כולו לקשר המורכב שבין צרכנות (ובעיקר צרכנות אופנה) לבין עקרונות וערכים.

אני תמיד זמינה לדיונים, הערות או הצעות, אבל אשמח במיוחד לשמוע ממך אם:

  • אם את/ה בעלים של עסק בר-קיימא שרוצה לעבוד איתי או לקבל חשיפה במגזין. אני מתמחה ביצירת אסטרטגיות שיווקיות וכתיבת תכנים לעסקים קטנים ובינוניים מעולמות הלייפסטייל, ניתן לראות את רשימת השירותים שאני מעניקה כיום ממש כאן.
  • אם את מחשיבה את עצמך כאקטיביסטית מכל סוג ומעוניינת להציע רעיון לאייטם או כתבה של ממש עבור המגזין.