ביום שישי הקרוב, ה-18/06/21, יתקיימו בתל-אביב שלושה אירועים מדהימים ומרגשים שמציעים צרכנות אלטרנטיבית ומטיבה עם העולם בו אנו חיים והחברה שחיה עליו. למרבה המזל, כל האירועים ממוקמים במרכז תל-אביב במרחק של מספר דקות הליכה או נסיעה בתחבורה ציבורית/שיתופית, כך שלגמרי מומלץ וכדאי ולפנות את היום שלכן לטובת האירועים הללו.

פסטיבל בגדי יד שנייה

יריד בגדי יד השנייה בפנתרה מתקיים בשישי הקרוב בפעם השנייה השנה, בניצוחן של הצוות המנצח אור בן עמי ומילי אינדיג. חוץ מבגדי יד שנייה לנשים, יהיו הפעם ביריד גם בגדים לגברים, מוצרי טיפוח טבעיים, פריטים ממוחדשים של hey.na.nit, דוכני אוכל ובר קוקטיילים. מבין חנויות יד השנייה שיהיו שם תוכלו למצוא את LEELOTweRbubble,  Renew by Elinor Gat, ועוד.

היריד יתקיים בין השעות בשעות 11:00-16:00, הכניסה חופשית.

Eco-Living Festival

פסטיבל אקו-ליבינג הוא פסטיבל וולנס וקיימות שמתקיים ביום שישי הקרוב בGIA – הוסטל חדש בתל אביב (רח’ יצחק שדה 32)

במסגרת הפסטיבל יתקיימו סדנאות וולנס, יריד קיימות של מותגים מקומיים (נרות טבעיים, מזרני יוגה, צמחים ועוד), מכירה של אוכל טבעוני ובריא ומסיבת גג שתעזור לנו להתחיל את הסופ”ש בוויבים הכי טובים שיש. 

מבין הסדנאות שיתקיימו תוכלו למצוא סדנת יוגה ויניאסה בשילוב שמנים ארומתרפיים של מאיה פלישמן (שלנצח תהיה עבורי האקובייב הראשונה והדוגמנית של ההפקה הראשונה של אקוטון), וטקס התעוררות מיוחד הכולל מאצ’ה עם האחת והיחידה גל אמילי.

הפסטיבל יתקיים בין השעות 9:00-16:00. הכניסה ליריד היא בחינם אך מותנית בהרשמה מראש, ואילו הסדנאות המיוחדות הן במחירים סמליים עבור היריד.

חגיגות ה-Perioday

נכון להיום, אלפי נשים בישראל לא יכולות להרשות לעצמן לרכוש מוצרי היגיינה נשית בסיסיים. המציאות הזו נולדה בעקבות “מחזור העוני”, אשר נובע מיוקר המוצרים, וכן מהסטיגמה הקשה שמונעת מנשים לבקש עזרה וסיוע בתחומים שכאלו שנחשבים לטאבו. לאור העובדה שבמהלך הקורונה הצטרפו עוד נשים רבות למעגל העוני, לונה – תנועת המחזור של ישראל –  תקיים בשישי הקרוב אירוע התרמה מיוחד, שיכלול תערוכת מכירה-תרומה של יצירות אמנות, ומכירה של פריטי עיצוב במהדורות מיוחדות. 

במרכז האירוע תתקיים תערוכת עבודות מאת יוצרות.ים ואמניות.ם מקומיים, שההכנסות ממכירתן יוקדשו לפעילות של לונה. לצד התערוכה יימכרו באירוע חולצות ותיקים ממותגים של לונה, חולצות של קום איל פו שנוצרו בשיתוף פעולה מיוחד עם המעצבת אפרת חכים, מאפים מבית לחמנינה, וכן יין של MANO VINO – כאשר כל ההכנסות יתרמו ללונה וישומשו לטובת רכישת מוצרי מחזור עבור כל אלו שאינן יכולות להרשות זאת לעצמן.

האירוע יתקיים במזא”ה 9, בית הצעירים והצעירות של עיריית תל אביב-יפו, אשר פועל למען עידוד היזמות החברתית בעיר וקידום מדיניות לטובת צעירים וצעירות.

מיכל הימן, Domino Tactics of Infiltration #2, 2019

נהנית מהכתבה? מוזמנת לשתף >>

Share on email
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on twitter
Share on facebook