איך למקסם את השימוש בארון שלך באמצעות פינטרסט?

Pinterest Wadrobe by sivan maoz
סיון מעוז - OT With Style

סיון מעוז - OT With Style

סטייליסטית אישית, בלוגרית אופנה וקיימות. מקדמת צרכנות אופנה אחראית ובניית מלתחה יצירתית

מכירה את ההרגשה הזאת כשאת עומדת מול הארון, רואה את ערמות הבגדים שיש ברשותך ומרגישה שאין לך מה ללבוש? האמת היא שזה קורה לכולנו. ישנם ימים בהם אני מוצאת את עצמי בוהה בארון שלי מנסה להבין מה אלבש ומתקשה לבחור איך לשלב את הבגדים שלי. במצב כזה, הנטייה הטבעית של רובנו היא לבחור את שילוב הפריטים הקבוע שעליו אנחנו חורשות ולהזכיר לעצמנו לקנות בגדים חדשים. בפוסט הזה אני רוצה להציע לך אלטרנטיבה שלישית – למצוא את ההשראה שלך. לשמחתנו בעידן האינטרנט ישנם אינסוף רעיונות כמעט לכל דבר וגם לשילובי בגדים. השראה יכולה להימצא בכל מקום ובהרבה צורות: אצל נשים שאת פוגשת, במגזינים, בטבע וכמובן ברשתות החברתיות. כשזה מגיע לרשתות חברתיות, ההשראה המועדפת עליי היא השימוש באפליקציית פינטרסט (Pinterest).

מה זה פינטרסט בכלל?

פינטרסט היא אפליקציה חברתית שמאפשרת לשתף ולנהל אוספי תמונות ברשת. האפליקציה עובדת כ’לוח מודעות’ וירטואלי אליו ניתן ל’נעוץ’ תמונות מתחומי עניין שונים. כשאת מתחברת לאפליקציה את יכולה להתחיל לבנות לך לוחות השראה בכל תחום שתבחרי באמצעות נעיצת תמונות ללוח הוירטואלי שיצרת.

דוגמא ללוח השראה בפינטרסט בנושא שילובי צבעים, סיון מעוז

איך ניתן להשתמש בפינטרסט ככלי למציאת השראה עבור המלתחה שלך?

שימוש נכון במילות מפתח: פינטרסט עובד כמנוע חיפוש ולכן כשאת מחפשת רעיונות לאאוטפיטים מסוימים, חשוב שתהיי כמה שיותר ספציפית במילות החיפוש שלך על מנת שתוכלי למצוא בדיוק את מה שאת מחפשת. לדוגמא, אם את מחפשת רעיונות לאאוטפיטים חורפיים ויומיומיים לעבודה כדאי לכתוב – Casual winter office outfits for women ולא רק Work outfits for women. מניסיוני, פינטרסט עובד יותר טוב באנגלית מאשר בעברית בקבלת תוצאות חיפוש מתאימות.
טיפ נוסף: אם בחרת להשתמש במילות חיפוש כלליות יותר, פינטרסט יציע לך בחלק העליון של המסך מילות חיפוש נפוצות בהקשר של מה שאת מחפשת על מנת לעזור לך למקד את החיפוש שלך.

חיפוש על פי פריט מסוים שיש ברשותך: אם את מעוניינת למצוא רעיונות איך לשלב פריט מסוים שיש ברשותך חשוב שתשתמשי בתיאור מדויק ככל הניתן של הפריט (שם הפריט+ צבע/גזרה/ הדפס וכולי) ותצרפי בנוסף לתיאור הפריט את המילה Outfit. לדוגמא, אם את מחפשת רעיונות איך לשלב בלייזר משבצות אפור, כדאי לכתוב –Grey plaid blazer outfit.

מצאת אאוטפיט שאהבת? מצוין! שמרי אותו בלוח שיצרת כך שתוכלי לחזור אליו כשאת מחפשת רעיונות לאאוטיפיטים. חשוב שתזכרי שאת לא חייבת שיהיו ברשותך בדיוק את אותם הפריטים שראית בתמונה על מנת ליצור את האאוטפיט או את הסגנון המבוקש. נסי להיות יצירתית עם הפריטים שכבר יש ברשותך.

דוגמה ללוח פינטרסט של שילובי צבעים נייטרליים, סיון מעוז

הרחיבי את תחומי החיפוש שלך: בנוסף, כשאת מחפשת השראה בפינטרסט לפריטי אופנה או לסגנון מסוים את לא חייבת להיצמד רק לפריטי לבוש. את יכולה לחפש גם פלטות צבעים שאת אוהבת, סגנון עיצובי מסוים וכולי. כשאת נועצת תמונה ללוח נסי להבין: מה אהבת בתמונה? האם זה פריט מסוים? האם זו ההרגשה שהסגנון מעביר? כאשר את מבינה מה אהבת בתמונה תוכלי לנסות ולהעביר את ההרגשה הזאת אל המלתחה שלך.

אל תחששי לחפור לעומק: כל תמונה בפינטרסט מגיעה עם קישור שאמור לקחת אותך למקור ממנו נלקחה התמונה. אם ראית בחיפוש שלך מישהי שהתחברת לסגנון שלה, אני ממליצה בחום ללחוץ על הקישור או לעשות חיפוש נוסף עליה באפליקציה. באופן הזה, נחשפתי לעולמות תוכן של נשים מוכשרות שמהוות עבורי כיום מוזות בתחום האופנה, ובפועל גיליתי אותן לראשונה דרך פינטרסט.

מההשראה לפרקטיקה

בדוגמאות הבאות את יכולה לראות אאוטפיטים שיצרתי מפריטים שיש ברשותי בארון, כאשר את ההשראה לאאוטפיטים מצאתי בפינטרסט:

אני מקווה שהטיפים האלה יעזרו לך למצוא בקלות את ההשראה שתגרום לך להתאהב מחדש במלתחה שלך וליצור שילובים חדשים מהפריטים שכבר יש ברשותך. אם תרצי לקבל טיפים נוספים איך למקסם את השימוש במלתחה שלך מוזמנת לקרוא על כך כאן

מוזמנת לספר לי בתגובות,  האם את משתמשת בפינטרסט למציאת השראה עבור המלתחה שלך?

נהנית מהכתבה? מוזמנת לשתף >>

Share on email
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on twitter
Share on facebook