פורימרץ 2022 – כי החודש כל יום פורים

Photo by mark glancy from Pexels

בדיוק כמו בבלוגים של מתכונים אונליין, חשבתי להתחיל את האייטם הזה עם סיפור אישי עם יותר מידי מידע שאף אחד לא מעוניין לקרוא. בסוף החלטתי לקפוץ ישר לעניינים. מקווה שתעריכו.

חוקי האתגר

1. הסתכלו מידי יום בעיניים חדשות על המלתחה שלכן
2. צלמו את עצמכן (או לפחות את האאוטפיט) למזכרת
* אם אתן מרגישות עם זה בנוח, מוזמנות להעלות את האאוטפיט לרשתות החברתיות בצירוף ההאשטג #פורימרץ2022
3. חזרו על כך מידי יום לכל אורך חודש מרץ

מטרות האתגר

  • מטרה ראשית: להעביר את חודש מרץ בהנאה וביצירתית
  • למצוא דרך חדשה להסתכל על מלתחת הבגדים שלנו (כולל נעליים ואקססוריז)
  •  להכיר אושיות אופנה חדשות
  • להכיר טוב יותר את עצמנו והטעם האישי שלנו
  • להתחיל לנפות בגדים מארון החורף שלנו לטובת מיחדוש, מיחזור, תרומה או כל מטרה אחרת
  • לייצר לעצמנו שגרה של בניית הרגלים חיוביים וכיפיים בנוגע ללבוש היומי שלנו

איך זה בדיוק יעבוד?

מידי יום נסתכל על המלתחה שלנו מנקודת מבט של מישהי אחרת ונעטה על עצמנו בגדים שהם חצי תחפושת וחצי דרך חדשה ללבוש את הבגדים שכבר יש לנו – בהתאם לאותה דמות/השראה. כמובן שהמטרה היא לא להיראות כאילו התחפשנו (למרות שגם זה בסדר אם זה מה שבא לך בטוב החודש) אלא להביע את עצמנו ואת הסגנון האופנתי שלנו בצורה שאולי לא ניסינו בעבר.

דגשים

  •  כמו בכל אורח חיים, לא כדאי להרגיש רע אם פספסת יום-יומיים או אפילו שבוע מהאתגר. זכרי שהמטרה היא ליהנות מהדרך ומהעשייה, לפני הכל.
  • לא חובה להתחבר לכל ההשראות האופנתיות המוצעות במסגרת האתגר, זה אפילו הגיוני שלא נתחבר לכולן. עם זאת, כדאי לנסות לאתגר את עצמנו גם בלבוש של הנשים שפחות מתחברות לסגנון האופנתי שלהן, כדי לצאת מאזור הנוחות ולתת ליצירתיות לפעול גם ברגעים היותר בעיתיים.
  • לא חייבות להצמד לרשימת האושיות וההשראות שסופקה – היא נועדה כדי לעזור ולא כדי להגביל. אפשר למשל לקחת על עצמך את האתגר להתלבש שבוע שלם לפי השראה או אושיה אחת, אם זה מרגיש לך יותר בנוח.

עזרים

1. רשימת ההשראות החודשית נועדה כדי לתת לך נקודת התחלה בסיסית לאתגר. כאמור, את מוזמנת ליצור רשימת השראות משל עצמך שתואמת יותר את הטעם וההעדפות האישיות שלך.

2. מידי סופשבוע אפרסם אייטם חדש המדבר על ההשראות בנוגע לשבוע שיבוא, על מנת לעזור להתחבר לסגנונות שרובנו נתעמק בהם באותו שבוע.

3. ניתן כבר עכשיו להיכנס ללוחות ההשראה שיצרתי בפינטרסט כדי להתחיל לחשוב על האאוטפיטים לחודש הקרוב. ניתן גם לקרוא את האייטם של סיון מעוז הנהדרת בנושא מיקסום ארון הבגדים שלנו באמצעות שימוש בפינטרסט (מתאים במיוחד למי שלא ממש מכירה את האתר ואופן השימוש בו).

נהנית מהכתבה? מוזמנת לשתף >>

Share on email
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on twitter
Share on facebook